Mérnök Kft
Weboldal alcíme
Példa cím
2016.09.13-2016.09.26 között az E-Mérnök csapata szabadságon van.Várjuk megrendelését ezt követően.

Energetikai ügyintéző, adatfeldolgozó munkatársat keresünk Pécsett!

Kik vagyunk?

E-Mérnök Kft.-t 2013-ban alapítottuk Pécsen. Az elmúlt 10 évben dinamikus fejlődésen mentünk keresztül, megjelentünk Budapesten és számos más nagyvárosban is. Az egész ország területén jelen vagyunk több szolgáltatásunkkal. Első sorban épületenergetikai tanúsítványok készítésével foglalkozunk, de szolgáltatásaink között szerepel az energetikai auditálás, energetikai pályázatok készítése, szakreferensi szolgáltatás, ingatlanforgalmi értékbecslés. Cégünkben több állandó munkatárs és számos külsős alvállalkozó dolgozik össze, hogy egy csapatként korrekt és precíz munkával szolgálhassuk ki lakossági és vállalati ügyfeleinket.

Milyen munkát kínálunk?

Az E-Mérnök Kft állást kínál „energetikai ügyintéző, adatfeldolgozó” munkakörbe, Pécsen. A feladatok között szerepel:

  • Partner cégekkel való műszaki kapcsolattartás
  • Számla feldolgozás
  • Éves és havi kimutatások készítése

Jelentkezz, ha az alábbiakban magadra ismersz!

  • Precíz és pontos munkavégzés
  • Szorgalom​
  • Jó humorérzék

Előny, de nem feltétel:

  • Műszaki végzettség
  • ha tudod mi a különbség a kW és kWh között, akkor pirosponttal indulsz :)

  • Ha van tapasztalat energiaszámla feldolgozás területén

Munkavégzéshez biztosítjuk:

  • A munkához szükséges műszaki, szakmai és lelki támogatást

  • Fiatalos, családias hangulatú csapat

  • Biztos háttér egy hosszú távú munkaviszonyhoz

Munkavégzés helye:

Pécs, Ífjúság útja

Fényképes önéletrajz megküldésével, fizetési igény feltüntetésével (nettó havi munkabér).​